تعداد بازدید :
207
تاریخ :
پنجشنبه 30 مرداد 1393
 بازگشت
راهنمای متقاضیان ثبت پروژه

راهنمای استفاده از سامانه برای ثبت پروژه جدید:

 

متقاضیان عزیز سامانه ادکس با سلام و خوش آمدگویی برای همکاری با سامانه برون سپاری انجام پروژه های ادکس.

لطفا برای پیگیری بهتر و سریع‌تر به نکات زیر توجه نمایید. این سامانه برای مشاوره، راهنمایی و همکاری در انجام پروژه‌های خرد و کلان صنعتی و آکادمیک تلاش دارد با حداکثر توان خود برای رضایت و راهنمایی شما قدم بردارد. به دلیل بالا بودن تقاضا‌ها تمامی ارتباط میان ما و شما از طریق سایت prognovas.com خواهد بود. درخواستهای ارسالی از سمت شما حداکثر ظرف مدت 6 ساعت پاسخ داده می‌شود. از تمامی متقاضیان گرامی درخواست می‌شود برای راهنمایی هرچه بهتر و بررسی سریع تر، در اولین فرصت وارد پروفایل خوده شده و جزییات پروژه را به دقت وارد کنید.

چه مطالبی در بخش جزییات پروژه باید وارد شود؟

1. هدف اصلی در پروژه تحقیقاتی شما چیست؟

2. روش انجام کار و خروجی مد نظرتون؟ 

3. حداکثر زمان تحویل پروژه تا کی است؟

4. هر انچه می‌دانید برای خودتان یا صاحب کارتان مهم می‌باشد.

هرچه دقیق تر خواسته خود را بیان کنید بر سرعت و صحت اجرای پروژه خود کمک کرده‌اید.

 

فایل‌هایی نظیر جزییات بیشتر، مقاله بیس، کلمات کلیدی و... همه می‌توانید در قسمت فایل‌ها آپلود نمایید. لطفا بعد از پر کردن کامل جزییات پروژه خود در پروفایلتان از قسمت وظایف یک تسک بزنید تا پیگیری و امکان سنجی پروژه شما به سرعت انجام شود.

ان شالله بعد از بستن قرارداد و همکاری با سامانه نکات ضروری به شما اطلاع داده می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از سامانه با واحد پشتیبانی سامانه با شماره 88783682 تماس برقرار کرده و با  ارتباط بدون دغدغه از طریق سایت آشنا شوید و تا پایان پروژه خود براحتی در جریان پیشرفت کار قرار گیرید.

راهنمای ارتباط و پیگیری پروژه:

در منوی کاربری شما چند قسمت وجود دارد. تمامی فایل‌ها از قسمت پروژه‌های جاری/فایل‌ها، دانلود و آپلود می‌شود.

در قسمت درخواست وظایف هر نکته‌ای یا پیگیری شما به خوبی مورد بررسی قرار می‌گیرد و در اسرع زمان پاسخ داده می‌شود. خواهشمند است اگر سوالی دارید از طریق سایت و تسک اعلام نمایید. و همچنین لطفا از تسک غیر ضروری خوداری کنید تا در اسرع زمان همه تسک‌ها جواب داده شود. به منظور یکپارچگی و نظم بیشتر سعی کنید از همین ابتدا از طریق سایت اقدام کنید و از میل زدن و تماس‌های غیر ضروری خوداری نمایید.

نکات دیگر در رابطه با ثبت پروژه:

1. در پروفایل در قسمت ثبت پروژه می توانید برای خود یا دوستانتان پروژه جدید ثبت کنید و به ازای هر پروژه تحقیقاتی کامل یک امتیاز همکاری برای تخفیف در پروژه خود به دست آورید.

2. لطفا اگر پروژه شما ثبت شده است یکبار فقط همان پروژه را تکمیل کرده و از ثبت مجدد خودداری نمایید.

 

 

کلمات کلیدی
سامانه ادکس prognovas.com برون سپاری پروژه پروژه های آکادمیک کارشناسی ارشد دکتری
مطالب مشابه: شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید
اولین کنگره ملی مهندسی ساخت و ارزیابی پروژه های عمرانی وزیر علوم : کنکور دکتری حذف نخواهد شد قانونمندی جذب پذیرش در پردیس های خودگردان برگزاری دوره استعداد تحصیلی استاد وکیلی راه اندازی دکتری پژوهشی در جهاد دانشگاهی تمدید مهلت ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه شهید رجایی فرمت های استاندارد مورد استفاده در سامانه Prognovas.ir پروپزال دکتری