تعداد بازدید :
482
تاریخ :
چهارشنبه 25 تير 1393
 بازگشت
لزوم ارتقا علمی و کیفی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد


عباس شیخ الاسلامی بعدازظهر سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه خود به عنوان ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد اظهار کرد: مشهد را می توان یکی از قطب های علمی کشور نامید و در این زمینه باید گروه های علمی را سربندی و کارگروه ها و جایگاه ها را مشخص کرد تا بتوانیم به جایگاه علمی کشوری دست یابیم.

وی با تاکید بر لزوم ارتقا علمی و کیفی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد افزود: در حال حاضر جایگاه اتاق فکر دردانشگاه آزاد مشهد محسوس است و توسعه فضای سیاسی و نشاط بخشی به آن یکی از اصول برنامه های ریاست دوره جدید است.

رئیس دانشگاه آزاد واحد مشهد عنوان کرد: در حال حاضر جایگاه اتاق فکر در دانشگاه آزاد  مشهد محسوس است و از دیگر سو برخی از حقوق کارکنان و وضعیت دانشکده های مختلف این نهاد مطلوب نیست.

شیخ الاسلامی تصریح کرد: واحد طرح و برنامه ریزی در دانشگاه آزاد مشهد ضعیف است و نباید تاکتیکی و مصداقی عمل کنیم بلکه باید در طرح های جامع مختلف چندساله موضوعات، نظریات و برنامه ها را به ثمر برسانیم.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه نباید به رفتار دانشجویان و اعمال آنها زیاد دخالت کند، گفت: حفظ کرامت دانشجویی و جایگاه واقعی یک دانشجو بسیار ضروری است و در این مسیر توسعه فضای سیاسی و نشاط بخشی به آن جزو یکی از اصول برنامه های من به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد مشهد است.

رئیس دانشگاه آزاد واحد مشهد توجه به منویات مقام معظم رهبری را یکی از راهبردهای اصلی این دانشگاهدانست و افزود: مشهد را می توان یکی از قطب های علمی کشور نامید و در این زمینه باید گروه های علمی را سربندی و کارگروه ها و جایگاه ها را مشخص کرد تا بتوانیم به جایگاه علمی کشوری دست یابیم.

 

کلمات کلیدی
پایان نامه مقاله isi پایان نامه مقاله isi پایان نامه مقاله isi پایان نامه مقاله isi پایان نامه مقاله isi
مطالب مشابه: شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید
دومین همایش بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی سومین کنفرانس انجمن پیشرانش هوافضایی ایران هشتمین همایش ملی بهره وری همکاری دانشگاه خوارزمی با دانشگاه خارجی پنجمین همایش بین المللی علوم و فناوری نانو چهارمین همایش ملی کاربردهای شیمی در فناوری های نوین همایش سالیانه سراسری الکترونیک شیمی ، مهندسی شیمی، نفت و مواد ایران اولین کنگره سراسری فناوری های نوین ایران دومین کنفرانس ملی مدیریت و مهندسی سیلاب؛ با رویکرد سیلاب‌های شهری چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک