تعداد بازدید :
463
تاریخ :
سه شنبه 24 تير 1393
 بازگشت
راه‌اندازی شهرک صنعتی و دانشگاه علمی کاربردی مواد پلیمری در آذربایجان غربی


مدیرعامل بزرگترین شرکت تولید کننده مخازن پلی اتیلن جهان از آمادگی این شرکت برای راه اندازی شهرک صنعتی و تاسیس دانشگاه علمی کاربردی مواد پلیمری در آذربایجان غربی خبر داد

میرقاسم میرزاده مدیرعامل واحد تولیدی و صنعتی ایران پاش در بازدید استاندار آذربایجان غربی از دستاوردهای این شرکت اظهار کرد: این واحد تولیدی، آمادگی خود را برای همکاری در زمینه های مختلف از جمله تاسیس دانشگاه علمی کاربردی با 11 رشته با موضوعیت مواد پلیمری با ظرفیت 300 دانشجو اعلام می کند.

وی افزود: شرکت ایران پاش به عنوان تولید کنند بزرگترین مخازن پلی اتیلن جهان آماده است در احداث شهرک صنعتی پلیمری در ارومیه با مشارکت سرمایه گذار خارجیاقدام کند.

میرزاده گفت: این شرکت توانمندی لازم برای فراهم سازی امکان جذب سرمایه گذار خارجی در استخراج و صادرات گاز در منطقه عسلویه را دارد.

مدیرعامل بزرگترین شرکت تولید کننده مخازن پلی اتیلن جهان با اشاره به سلسله برنامه این شرکت در فراهم آوری امکان کاهش مصرف آب در بخش کشاورزی تصریح کرد: اجرای طرح آبیاری قطره ای در اراضی کشاورزی حوزه دریاچه ارومیه با صرفه جویی 90 درصدی مصرف آب از جمله توانمندی هایی است که در این شرکت وجود دارد.

وی گفت: در واحد صنعتی و تولیدی ایران پاش که بزرگترین واحد تولید مخازن پلی اتیلن در جهان به شمار می آید 100 نفر به صورت مستقیم و حدود 500 نفر به صورت غیر مستقیم فعالیت می کنند.

میرزاده افزود: در این واحد نزدیک به 650 نوع از انواع قالب های پلی اتیلنی تولید می شود به طوریکه در سایه تلاش کارکنان این مجموعه کشور جمهوری اسلامی ایران رکورددار تولید این محصولات از سال 86 به بعد شده است.

کلمات کلیدی
پایان نامه مقاله isi پایان نامه مقاله isi پایان نامه مقاله isi پایان نامه مقاله isi پایان نامه مقاله isi
مطالب مشابه: شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید
دومین همایش بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی سومین کنفرانس انجمن پیشرانش هوافضایی ایران هشتمین همایش ملی بهره وری همکاری دانشگاه خوارزمی با دانشگاه خارجی پنجمین همایش بین المللی علوم و فناوری نانو چهارمین همایش ملی کاربردهای شیمی در فناوری های نوین همایش سالیانه سراسری الکترونیک شیمی ، مهندسی شیمی، نفت و مواد ایران اولین کنگره سراسری فناوری های نوین ایران دومین کنفرانس ملی مدیریت و مهندسی سیلاب؛ با رویکرد سیلاب‌های شهری چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک