تعداد بازدید :
478
تاریخ :
چهارشنبه 25 تير 1393
 بازگشت
تاکید رییس جمهور بر اجرای 40راهکار سند تحول آموزش و پرورشرییس جمهوری در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی خواهان اجرای 40 راهکار مرتبط با سند تحول آموزش و پرورش در سال تحصیلی 94-93 شد.

حجت الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» عصر سه شنبه در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اهمیت تدوین سند تحول آموزش و پرورش، این مطلب را بیان کرد.

در این جلسه مباحث مربوط به نهایی شدن سند تحول آموزش و پرورش مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و اعضای شورا پیشنهادها و نظرهای خود را نسبت به تکمیل این سند ارایه کردند.

در این جلسه همچنین با موافقت اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، سعید جامه بزرگی، شهریار عباسی و نوذر قنبری به ترتیب به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی همدان، ایلام و کرمانشاه منصوب شدند.

 

کلمات کلیدی
پایان نامه مقاله isi پایان نامه مقاله isi پایان نامه مقاله isi پایان نامه مقاله isi پایان نامه مقاله isi
مطالب مشابه: شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید
دومین همایش بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی سومین کنفرانس انجمن پیشرانش هوافضایی ایران هشتمین همایش ملی بهره وری همکاری دانشگاه خوارزمی با دانشگاه خارجی پنجمین همایش بین المللی علوم و فناوری نانو چهارمین همایش ملی کاربردهای شیمی در فناوری های نوین همایش سالیانه سراسری الکترونیک شیمی ، مهندسی شیمی، نفت و مواد ایران اولین کنگره سراسری فناوری های نوین ایران دومین کنفرانس ملی مدیریت و مهندسی سیلاب؛ با رویکرد سیلاب‌های شهری چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک