تعداد بازدید :
270
تاریخ :
دوشنبه 23 تير 1393
 بازگشت
برگزاری نهمین همایش زبان شناسی ایران در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی
 
 

 نهمین همایش زبان شناسی ایران 6 و 7 اسفند سال جاری در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی برگزار خواهد شد.

 دکتر  محمد دبیر مقدم، دبیر علمی این همایش در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه ضمن اعلام این خبر افزود: این همایش که همه ساله با هدف خدمت به زبان فارسی و گویش های ایرانی برگزار می گردد استادان، محققان و زبان شناسان به بحث و بررسی پیرامون محورهای مورد نظر خواهند پرداخت.

  دکتر دبیر مقدم با اشاره به برگزاری موفق همایش های زبان شناسی در سال های قبل در دانشگاه علامه طباطبائی اظهار داشت : مایه مباهات است که دانشگاه علامه طباطبایی از سال 1369 پیشگام و پیش قدم در شکل گیری برگزاری همایش با عنوان زبان شناسی ایران در سطح جامعه علمی کشور است. وی با تاکید بر دستاوردهای علمی این همایش در طی سال های گذشته اضافه کرد: برگزاری همایش زبان شناسی در دانشگاه علامه طباطبایی به صورت سالانه ، این همایش را به کانون توجه استادان زبان شناسی سراسر کشور تبدیل کرده که از طریق آن امکان فرصت ارائه تحقیقات و دستاوردهای جدید این رشته را فراهم ساخته است. دکتر دبیر مقدم شناساندن رشته زبان شناسی و گرایش های کاربردی آن به جامعه، فراهم نمودن زمینه همفکری و تبادل نظر علمی میان استادن و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و رایزنی درباره همسویی بیشتر گروه های علمی زبان شناسی با نیازهای کنونی و آینده کشور  را از اهداف مورد نظر در برپایی این رویداد علمی برشمرد.

  وی با دعوت از استادان، صاحبنظران و محققان در حوزه زبان شناسی برای مشارکت و ارائه نتایج مطالعات و تحقیقات خود در این همایش اظهار داشت: امیدواریم که با مشارکت پرشور استادان و دانشجویان عزیز شاهد دستاوردهای بیشتری در این زمینه ی علمی باشیم.

 

کلمات کلیدی
پایان نامه مقاله isi پایان نامه دکتری پایان نامه ارشد مقاله isi پایان نامه کارشناسی مقاله isi پایان نامه دکتری مقاله isi پایان نامه دکتری
مطالب مشابه: شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید
دومین همایش بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی سومین کنفرانس انجمن پیشرانش هوافضایی ایران هشتمین همایش ملی بهره وری همکاری دانشگاه خوارزمی با دانشگاه خارجی پنجمین همایش بین المللی علوم و فناوری نانو چهارمین همایش ملی کاربردهای شیمی در فناوری های نوین همایش سالیانه سراسری الکترونیک شیمی ، مهندسی شیمی، نفت و مواد ایران اولین کنگره سراسری فناوری های نوین ایران دومین کنفرانس ملی مدیریت و مهندسی سیلاب؛ با رویکرد سیلاب‌های شهری چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک